Csak saját felelősségre!
Nem való mindenkinek......
TOP 4 SZÜLŐI PÓLÓ
Hasznos információk
⚠️ FIGYELEM: A termékek nyomokban őszinteséget és szarkazmust tartalmaznak. Használat csak saját felelősségre
Imádjatok , hódoljatok !
Megengedem :)
Végre egy póló ami nem hazudik.
Péter, Pécs
Megjött a 'Kaja a hűtőben' póló. Felvettem a játszótérre. 2 anyuka odajött, hogy honnan van. Szerintem rendelni fognak Ők is . Köszi :) - Zsófi,
Zsófi
Felvettem s pólót a családi ebédre. Anyósom megkérdezte, hogy ez komoly-e. :D :D :D
Kincső











